Інжиніринг, як складова функціюнювання інтелектуальної власності
DOI:
https://doi.org/10.30838/J.BPSACEA.2312.261218.108.456Ключові слова:
інжиніринг, інжинірингове супроводження, ліцензія, інновації, інженерно-технічні послугиАнотація
Постанова проблеми: виявлення потенційного значення впровадження інжинірингу у інтелектуальної власності в процесі розробки технологій будівельного виробництва. Мета роботи – проаналізувати інжинірингове супроводження, яке б спростили процес втілення наукових розробок та винаходів з найменшими витратами та виділити окремі види інженерно-технічних послуг. Висновки: в статті сформульовано визначення інжинірингового супроводження, логічний та економічний аналіз; систематизація та угрупування даних, отриманих з літературних та Інтернет видань; моделювання; аналітичне вивчення інжинірингу та інжинірингового супроводження у ліцензійному договорі на винахід.
Посилання
Atamanova Yu.N. Zakon intelektualnoi vlasnosti: systema mihgnarodno pravovogobreguliuvannia [Low of Intellectual Property: The System of International and Legal Regulation]. Kharkiv: DIV, 2004. (in Ukrainian).
Drobiiazko V.S. and Drobyazko R.V. Pravo intelektualnoi vlasnosti [Low of Intellectual Property]. Kyiv,Yurincom Inter, 2004. (in Ukrainian).
Belov V.V., Vitaliev G.V. and Denisov G.M. intelektualnaya sobstvennost’. Zakonodatelstvo I pdaktika ego primeneniya [Intellectual Property. Legislation and practice of its application].Moskva: Yurist, 2002, pp. 128-131 (in Russian).
Grishaev S.P. intelektualnaya sobstvennost’. [Intellectual Property]. Moskva: Yurist, 2003, pp 38-46. (in Russian).
Podoprygora O.A. and Svyatotsky O.D. Eds. Pravo intelektualnoi vlasnosti. [Low of Intellectual Property]. Kyiv: Vydavnichyi dim " In Yure", 2004. (In Ukrainian).
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права