Діаграма деформування та модуль ковзання нагельних з’єднань деревобетонних конструкцій
DOI:
https://doi.org/10.30838/J.BPSACEA.2312.280420.99.626Ключові слова:
з’єднання деревобетонних конструкцій, діаграма деформування, модуль ковзання, залежність «навантаження-переміщення»Анотація
Постановка проблеми. В гібридних деревобетонних конструкціях найпоширеніши тип зв’язків − це нагелі (болти, цвяхи, шурупи тощо). Урахування роботи з’єднання для розрахунку конструкції виконується через коефіцієнт сумісної роботи, який, у свою чергу, залежить від модуля ковзання. Згідно з чинними нормами [2] розрахунок ведеться із припущення лінійно-пружної роботи з’єднання, тоді як експериментальні дослідження показали, що діаграма деформування має явно виражений нелінійний характер. Окрім цього, розрахунковий модуль ковзання значно відрізняється від отриманого під час випр
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права