Розрахунок плоского залізобетонного збірно-монолітного перекриття з круглопустотними плитами і монолітними ригелями за допомогою
Ключові слова:
збірно-монолітне перекриття, взаємодія збірного та монолітного бетону, просторова жорсткість, попереднє напруженняАнотація
Викладено результати вибору раціональної розрахункової моделі плоского збірно-монолітного перекриття для розрахунку в ПК SCAD, яка відповідає реальній роботі конструкції. На основі розрахунку моделі досліджено взаємодію збірної плити і монолітного ригеля і виявлено можливі руйнування цього з'єднання, а також розглянуто вплив спирання конструкції на напружено-деформований стан та її подальше руйнування.
Посилання
Бетон и железобетон в Украине, 2004. − № 1.
Плоское сборно-монолитное перекрытие / Н. В. Савицкий, К. В. Баташева, Е. Л. Токарь // Сб. научн. трудов. Строительство, материаловедение, машиностроение, № 37. Инновационные технологии жизненного цикла объектов жилищно-гражданского, промышленного и транспортного назначения» – Д. : ПГАСА, 2006. – С. 413 − 418.
Савицкий Н. В., Буцкая Е. Л. Плоское железобетонное сборно-монолитное перекрытие // Вісник нац. ун-ту «Львівська політехніка»: зб. наук. праць. – Львів: НУЛП, 2010 – Вид. 662. – С. 258 − 263.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права