Вплив режимів кручення на формування структури сталі
Ключові слова:
структура, сталь, зсувна деформація, крутіння, рекристалізація, розмір зерна, гаряча деформація, різнозернистийАнотація
Розглянуто можливість застосування гарячої деформації крученням для формування структури сталі. Показано відмінності безперервного і циклічного режимів деформації, які полягають в особливостях перебігу процесів рекристалізації. Проаналізовано вплив параметрів деформування і способів охолодження після крутіння на формування структури сталі. Установлено ефективні режими деформації, що дозволяють отримати повністю рекристалізовану рівномірну дрібнозернисту структуру.
Посилання
Хоникомб Р. Пластическая деформация металлов. – М. : МИР, 1972. – 408 с.
Лезинская Е. Я. и др. Влияние степени сдвиговой деформации при кручении на
структуру стали / Е. Я. Лезинская, Л. Г. Ковалева, В. В. Перчаник, С. И. Пинчук, В. Ф. Балакин, Д. Г. Тишкевич // Изв. вузов. Черная металлургия. – 2013. – № 7. – С. 38 − 42.
Лезинская Е. Я. и др. Влияние времени междеформационных пауз и степени разовой деформации на формирование структуры стали в процессе циклического кручения / Е. Я. Лезинская, Л. Г. Ковалева, В. В. Перчаник, С. И. Пинчук, В. Ф. Балакин, Д. Г. Тишкевич // Вісник Придніпр. держ. акад. будівн. та архітект. – 2013. − № 9. – С. 4 − 10.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права