Організація управління переробкою будівельних відходів
Ключові слова:
організація управління, система, будівельні відходи, структура, підготовка, систематизаціяАнотація
Викладаються основні принципи, зміст і цільова спрямованість системи управління переробкою будівельних відходів. Представлені види, структура та основоположні ознаки цієї системи з виділенням підсистем. Даються методи побудови базисних рішень системи управління будівельними відходами на основі оцінки фактичного рівня системи і визначення значення факторів для кожної підсистеми. Встановлено експертні значення показників за тимчасовими періодами 1995 − 2015 р., показники адаптивності системи управління будівельними відходами та відповідні резерви розвитку системи з її підсистемами.
Посилання
Постановление Правительства Москвы № 469-ПП от 25 июня 2002 г. «О порядке обращения с отходами строительства и сноса в г. Москве». − М., 2002.
ГОСТ 30775-2001. Ресурсосбережения. Обращение с отходами. Классификация, идентификация и кодирование отходов. Основные положения. − М., 2001.
Олейник П. П. Организация системы переработки строительных отходов / П. П. Олейник, С. П. Олейник / Монография. − М. : МГСУ, 2009. − 251 с.
Олейник С. П. Единая система переработки строительных отходов / С. П. Олейник. − М. : Изд-во СвР-АРГУС, 2006.
Колосков В.Н. Разборка жилых зданий и переработка их конструкций и материалов для повторного использования / В. Н. Колосков, П. П. Олейник, А. Ф. Тихонов. – М. : Изд-во АСВ, 2004.
Аврамчук Е. Ф. Технология системного моделирования / Е. Ф. Аврамчук, А. А. Вавилов и др. − М. : Машиностроение, 1988.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права