Історія будинку першого хлібозаводу
Ключові слова:
«грецький ренесанс», суконна фабрика, хлібозавод, Катеринославська губернія, Катеринослав, доброчинністьАнотація
Прослідковується історія побудови і функціонування першого хлібозаводу у Катеринославі (Дніпропетровську), аналізуються основні напрями діяльності його власників та окреслюється перспектива будівлі на майбутнє.
Посилання
Донік О. М. Благодійність в Україні (ХІХ – початок ХХ ст.) // Український історичний журнал. – 2005. – № 4. – С. 159 – 177.
Донік О. М. Діяльність громадських організацій і товариств у справі допомоги військовим та цивільному населенню в Україні у роки Першої світової війни (1914 – 1918 рр.) // Проблеми історії України XIX – початку XX ст. : Вип. IV. – К., 2002. – С. 155 – 182.
Дмитрієнко М. Доброчинність як атрибут громадянського суспільства: історія і сучасність / М. Дмитрієнко, О. Ясь // Розбудова держави. – 1994. – № 6. – С. 37 – 44.
Катеринослав – Дніпропетровськ-225. Видатні особистості та обличчя міста. – Д. : ІМА-прес, 2001. – С. 21.
Слабошпицький М. Укpаїнськи меценати. – К. : Яpославiв Вал, 2001. – 327 с.
Хорунжий Ю. М. Українські меценати. – К. : Видавничий дім «КМ Академія». – 2001. – 137 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права