Моделювання керованості автопоїзда з підкеруванням коліс причепних ланок
Ключові слова:
моделювання динаміки руху, криволінійний рух, сідельний автопоїзд, підкеровування коліс напівпричепаАнотація
Розглянуто необхідність дослідження та впровадження новітніх технологій у сфері керованості автотранспорту. Досліджується кінематика повороту автопоїзда з урахуванням відведення його коліс, наводиться розрахункова схема для визначення кінематичних параметрів автопоїзда.
Посилання
Литвинов А. С. Управляемость и устойчивость автомобиля. − М. : Машиностроение, 1971. − 416 с.
Эллис Д. Р. Управляемость автомобиля [Пер. с англ.]. − М. : Машиностроение, 1975. − 216 с.
Pacejka H. B. Tyre and vehicle dynamics. SAE, Warrendale, 2002. − 622 с.
Дячук М. В. Оптимизация конструктивных параметров неразрезной рулевой трапеции автомобиля / М. В. Дячук, А. С. Лиходей // Вісник Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. − Д. : ПДАБА, 2007. − № 12. − C. 42 − 49
Леви-Чевита Т., Амальди У. Курс теоретической механики. [Пер. с итал. Д. И. Кутилина]. − М. : Издательство иностранной литературы, 1951. − 326 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права