Аналіз напружено-деформованого стану залізобетонної конструкції з урахуванням основи
Ключові слова:
напружено-деформований стан, кінцевоелементна модель, об'ємні кінцеві елементи, коефіцієнти постелі, SCAD 11.5Анотація
На прикладі будівлі для зберігання запасів борного розчину (Вузол бору) Південно-Української атомної електростанції розглядається проблема визначення та аналізу напружено-
деформованого стану залізобетонних конструкцій від статичних впливів, з урахуванням спільної роботи споруди з основою. Особливу увагу приділено способам урахування основи в розрахунковому комплексі «Structure CAD 11.5».
Посилання
Городецкий А. С. Компьютерные модели конструкций / А. С. Городецкий, И. Д. Евзеров. – К. : Факт, 2005. – 344 с.
Герсеванов Н. М. Основы динамики грунтовой массы / Н. М. Герсеванов. – М., изд. 1931. – 504 с.
ДБН В.1.2.-2:2006. Нагрузки и воздействия. – К. : Минстрой Украины, 2006. – 78 с.
Пастернак П. Л. Основы нового метода расчета фундаментов на упругом основании при помощи двух коэффициентов постели. − Л. : Типогр. № 2 Гос. изд. по строит. и архитект., 1954. – 54 с.
Перельмутер А. В., Сливкер В. И. Расчетные модели сооружений и возможность их анализа / А. В. Перельмутер, В. И. Сливкер. – К. : Сталь, 2002. – 600 с.
Нормы проектирования атомных станций. ПНАЭ Г-5-006-87 / Госатомнадзор СССР. – М. : 1988. – 39 с.
John W. Bull, Soil-structure interaction: numerical analysis and moduling, 1994. – 324 р.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права