Спорудження малоповерхових житлових будинків з солом’яних блоків та визначення їх теплотехнічних характеристик
Ключові слова:
Солома, солом’яний блок, «пасивний» будинок, опір теплопередачі, коефіцієнт теплопровідностіАнотація
Вивченно зарубіжний досвід будівництва із солом’яних блоків. Проведено дослідження опору теплопровідності фрагмента стінової конструкції в лабораторних умовах та порівняно з нормативними вимогами.
Посилання
Миртман М. Стройте из соломенных блоков / М. Миртман [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.loslibros.ru Броссман В. Строительство из соломы по франко-канадской технологии / В. Броссман, Ж. Б. Севард [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.mensh.narod.ru Строительство домов из соломенных блоков [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.nestor.minsk.by Дома из соломенных блоков [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.apress.ru Дом из соломенных блоков [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.rodniki.bel.ru Построй свой дом [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://www.mensh.narod.ru Конструкції будівель і споруд. Теплова ізоляція будівель. ДБН В.2.6-31:2006. Матеріали і вироби будівельні. Метод визначення теплопровідності і термічного опору при стаціонарному тепловому режимі. ДСТУ Б В.2.7-105-2000.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права