Європейський досвід формування вимог до професії оцінювача
Ключові слова:
Професія, оцінювач, стандарти, система стандартизації, Євразійська рамка кваліфікаційАнотація
На підставі проведеного аналізу європейського досвіду формування вимог до професії оцінювача сформульовано переваги системи стандартизації професії оцінювача.
Посилання
Цюрихская Конвенция об учреждении Евразийской организации экономического сотрудничества от 09 ноября 2012 года // Электронный ресурс. Режим доступа: http://www.eurasian-economic.org//
Евразийские профессиональные стандарты специалистов по определению стоимостей (оценщиков) // Электронный ресурс. Режим доступа: http://www.profsro.ru/obschiedokumentyi/evraziyskie-professionalnyie-standartyi-spetsialistov-po-opredeleniyu-stoimosteyotsenschikov-prin.html
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права