Моделі масової оцінки міських земель
Ключові слова:
масова оцінка, оціночні моделі, сума угоди, вартістьАнотація
Наведено аналіз основних типів моделей масової оцінки, виділених на основі єдності науково-економічних засад та математичної інтерпретації способу визначення вартості.
Посилання
Сивец С. А., Левыкина И. А. Эконометрическое моделирование в оценке недвижимості : Учеб.-практ. пособ. для оценщиков. – Запорожье : Полиграф, 2003. – 220 с.
Кірічек Ю. О. Оцінка нерухомості, в тому числі земельних ділянок для цілей оподаткування / Ю. О. Кірічек, Є. О. Ландо, Є. Ю. Гайденко // Вісник Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. – Д. : ПДАБА, 2012. – № 12. – С. 7 − 12.
Воронін В. О. Роль і місце аналітики ринку в оціночних процедурах / В. О. Воронін, А. В. Костик // Вісник Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. – Д. : ПДАБА, 2012. – № 12. – С. 27 − 34.
Методические рекомендации по оценке рыночной стоимости квартир на базе сравнительно-аналитического метода / Б. А. Семененко // Вісник Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. – Д. : ПГАСА, 2012. – № 12. – С. 39 − 44.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права