Зонування території населених пунктів на підставі критеріїв їх цінності
Ключові слова:
Зонування, критерії цінності, оцінка нерухомості, оподатковування, грошова нормативна оцінка, ринкова вартістьАнотація
Запропоновано зонування території, засноване на ринковій базі, а також методика формування економіко-планувальних зон міських територій відповідно до їх цінності, визначеної на основі аналізу ринкової вартості нерухомості та даних про частку ринкової вартості землі у вартості нерухомості. Матеріали можуть використовуватися для визначення оцінної вартості нерухомості для цілей оподатковування.
Посилання
Податковий кодекс України. Верховна рада України, м. Київ, 2 грудня 2010 року, № 2755-VI.
Комплексная экономическая оценка территории. г. Днепропетровск, Министерство Украины по делам строительства и архитектуры, институт «ДНІПРОМІСТО», Киев-1994.
Кірічек Ю. О. Оцінка нерухомості, в тому числі земельних ділянок для цілей оподаткування / Ю. О. Кірічек, Є. О. Ландо, Є. Ю. Гайденко // Вісник Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. – Д. : ПДАБА, 2012. − № 12. − С. 7 − 12
Кірічек Ю. О. Про нормативну оцінку земель / Ю. О. Кірічек, Є .О. Ландо, Є. Ю. Гайденко // Земельний інвестиційний вісник України: 2012. − № 9. − С. 10 – 12.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права