Експериментальне дослідження роботи початкової ділянки трубчастого газового нагрівача
Ключові слова:
трубчасті газові нагрівачі, експериментальне дослідження, технічне рішення, продукти згоряння газуАнотація
Розроблено трубчастий газовий нагрівач, у якого для циркуляції повітряногазової суміші застосовується газовий ежектор. При застосуванні ежектора можливо використовувати пальники з
розрідженням у топці й отримувати високотемпературну газоповітряну суміш на початковій ділянці. Виконано експериментальне дослідження роботи початкової ділянки трубчастого газового нагрівача з ежектором як циркуляційним пристроєм. Дослідження підтвердило, що робота трубчастого газового нагрівача за запропонованою схемою відповідає діючим вимогам стандартів України.
Посилання
Газопостачання. ДБН. В 2.5 – 20 – 2001.– К. : Держбуд України, 2001. – 286 с.
Редько А. Ф. Пути повышения эффективности применения «темных» инфракрасных излучателей / Редько А. Ф., Болотских Н. Н. − Наук. вісн. буд-ва. Харків. держ. тех. ун-т будівництва та архітектури, ХОТВ Акад. будівниц. України. – Харків, 2008. – № 49. – С. 172 – 179.
Патент 63793 Україна, МПК F24D 10/00. Пристрій для газового опалення / К. В. Дудкін, В. Ф. Іродов, Г. Я. Чорноморець (Україна); заявник ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури». − Заявл. 25.02.2011; Опубл. 25.10.2011, Бюл. № 20.
Горелки газовые промышленные. Общие технические требования. ГОСТ 21204-97.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права