Методи формоутворення в дигітальній архітектурі
Ключові слова:
дигітальна архітектура, параметричний, алгоритмічний, репрезентативний, формоутворенняАнотація
Пропонується класифікація методів і підходів формоутворення в дигітальній архітектурі. Розглядаються технологічні підходи, прийоми й особливості утворення архітектурної форми на основі обчислювальної техніки і поза зв'язком із функціональними і конструктивними чинниками.
Посилання
Добрицына И. А. От постмодернизма к нелинейной архитектуре. Автореф. дисс. на соиск. учен. степ. д-ра архитектуры. – М., 2007. – 24 с.
Параметризм − Новый Глобальный Стиль для Архитектуры и Городского Дизайна. Патрик Шумахер. – Лондон, 2008. ADArchitecturalDesign – DigitalCities. − Вып. 79. − № 4, июль/август, 2009 г.
Раппопорт А. Г. Форма в архитектуре. Проблемы теории и методологии // А. Г. Раппопорт, Г. Ю. Сомов / ВНИИ теории архитектуры и градостроительства. − М. : Стройиздат, 1990. − 344 с.
Фуко, Мишель. 2006. Другие пространства / Интеллектуалы и власть : избр. полит. статьи, выступл. и интервью. − Ч. 3. − М. : Праксис. – С. 191 – 204.
Чарльз Дженкс. Новая парадигма в архитектуре. [Электронный ресурс]. − Режим доступа: http://pda.cih.ru/772.html
Дженкс Ч. Нелинейная архитектура. Новая наука − новая архитектура? / Architectural Design 9/10 − 97.
Хайман Эдуард Скрипт в Архитектуре. Архитектор как Режиссер-Программист. Докл. для конф. «Взаимовлияние архитектуры и культуры» («Иконниковские чтения − 2008»). // [Электронный ресурс]. Режим доступа: http://www.myarchipress.com/archives/2008/02/03/324
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права