Композиційні засади гармонізації архітектурно-ландшафтного середовища історичних міст України
Ключові слова:
композиція, гармонізація, архітектурно-ландшафтне середовище, історичні міста УкраїниАнотація
Розглядаються основи гармонізації природно-ландшафтної, соціальної та архітектурної складових історичних міст України, що передбачає співмасштабне, злагоджене поєднання елементів системи архітектури та ландшафту.
Посилання
Бархин М. Г. Город, структура, композиция. – М. : Наука, 1986. – 263 с.
Вечерський В. В. Спадщина містобудування України : теорія і практика історико-містобудівних пам’яткоохоронних досліджень населених місць. – К. : НДІТІАМ, 2001. – 560 с.
Иконников А. В. Архитектура города. Эстетическое значение структуры города. Город и время. – М. : Стройидзат; М. : К-31, Кузнецкий мост. – 214 с.
Михайленко В. Е. Природа. Геометрия. Архітектура / В. Е. Михайленко, А. В. Кащенко. – К. : Будівельник, 1988. – 175 с.
Михайленко В. Е. Основи композиції (геометричні аспекти художнього формотворення): Навчальний посібник для вищих навчальних закладів / В. Е. Михайленко, М. І. Яковлєв. – К. : Каравела, 2004. – 304с.
Шевелев И. Ш. Логика архитектурной гармонии.– М. : Стройидзат, 1972. – 214 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права