Вакуумна технологія зведенняконструкційз монолітного бетону
Ключові слова:
бетонна суміш, бетони, опалубка, фільтри, вакуумування, вакуумбетон, міцністьАнотація
Запропоновано технологію й обладнання для вакуумної обробки бетонних сумішей під час будівництва будівель і споруд із монолітного бетону, що дозволяють скоротити терміни зведення конструкцій, зменшити матеріалоємність опалубки, підвищити якість бетону, знизити витрати цементу.
Належне ущільнення вакуумбетону забезпечує інтенсивне твердіння бетону при понижених позитивних температурах і дає можливість отримати проектну міцність бетону у віці 28 діб.
Посилання
Вакуумирование бетона из опыта строительства в США. – М. : Стройиздат, 1947. – 15 с.
Гордон С. С. К вопросу вакуумирования бетона каркасных железобетонных сооружений / С. С. Гордон // Строительная промышленность. – 1949. – С. 13 − 18.
Временная инструкция по вакуумированию бетона в бетонных конструкциях при производстве строительных изделий. – М. : Госстройиздат, 1951. – 68 с.
Гершберш О. А. Вакуумирование бетона в монолитных конструкциях / О. А. Гершберг. – М. : Стройиздат, 1952. – 60 с.
Таращинский Е. Г. Вакуумированный бетон в дорожном строительстве / Е. Г. Таращинский. – М. :Дориздат, 1952. – 64 с.
Лерми Р. Проблемы технологии бетона / Р. Лерми. – М. : Госстройиздат, 1959. – 294 с.
Скрамтаев Б. Г. О вакуумировании бетона / Б. Г. Скрамтаев // Бетон и железобетон. – 1965. – № 12. – С. 42 − 44.
Сторожук Н. А. Теоретические исследования по вакуумированию бетонных смесей / Н. А. Сторожук // Вісник Придніпровської державної академії будівництва та архітектури. – Д. : ПДАБА, 2012. – № 2 − 3. – С. 32 − 38.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права