Імовірнісні показники виконання окремої будівельно-монтажної роботи
Ключові слова:
планування, організація, управління, організаційно-технологічна надійністьАнотація
Проаналізовано можливі обмеження, що можуть бути накладені на початок роботи в будівництві. Розраховано параметри кінцевого розподілу часу виконання роботи за допомогою прийому «фіктивного полюсу». Доведено, що використання нормального розподілу має свої обмеження для опису часу виконання робіт і що в деяких випадках більш надійні дані дає використання так званого α-розподілу.
Посилання
Ахьюджа Х. Сетевые методы управления в проектировании и производстве / Х. Ахьюджа // Пер. с англ. Б. С. Лунянова. – М. : Мир, 1979. – 638 с.
Голенко Д. И. Статистические методы сетевого планирования и управления / Д. И. Голенко. – М. : Наука, 1968. – 299 с.
Гусаков А. А. Организационно-технологическая надежность строительного производства / А. А. Гусаков. – М. : Стройиздат, 1974. – 252 с.
Млодецкий В. Р. Организационно-технологическая и управленческая надежность функциональной системы строительной организации: дисс. д. т. н.: 05.23.08 «Технология и организация промышленного и гражданского строительства» / Млодецкий Виктор Ростиславович – Д., 2005. – 298 с.
Млодецкий В. Р. Управленческая реализуемость строительных проектов / В. Р. Млодецкий. – Д. : Наука i освiта, 2005. – 261 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права