Шляхи модернізації металургійної галузі України
Ключові слова:
модернізація, металургійна галузь, енергоємність виробництва, інновації, інвестування, тарифи, квоти, екологіяАнотація
Завдання статті – аналіз стану металургійної галузі України з метою обґрунтування необхідності її модернізації на етапі післякризового відновлення вітчизняної економіки.
Посилання
Держстат України «Виробництво основних видів промислової продукції» за 2005 – 2011 рр. [Електронний ресурс] // Режим доступу: http://www.ukrstat.gov.ua
Держстат України «Експорт-імпорт окремих видів товарів за країнами світу. Недорогоцінні метали та вироби з них» за 2005 − 2011 рр. [Електронний ресурс] // Режим доступу: http://www.ukrstat.gov.ua
Держстат України «Обсяги реалізованої продукції» та «Товарна структура зовнішньої торгівлі» за 2005 − 2011 рр. [Електронний ресурс] // Режим доступу: http://www.ukrstat.gov.ua
ДП «Держзовнішінформ» // Товарний монітор. Кон’юнктура. – № 20. – 7.06.2012. – С. 20 − 21.
Постанова КМУ № 967 від 28.07.2004 р. «Про затвердження Державної програми розвитку та реформування гірничо-металургійного комплексу на період до 2011 р.» // Офіційний вісник України від 20.08.2004 р. − № 31.
Чирва Р. У світовому рейтингу Україна пасе задніх – Профспілкові вісті. – 8.07.2011. – С. 5 − 7.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права