Проблеми оновлення відносин власності в Україні
Ключові слова:
відносини власності, приватна власність, державна власність, приватизація, роздержавлення, монополізм, олігархічний капіталізм, капіталістичний тип привласнення, соціалістичний тип привласнення, ринково-конкурентне привласнення, суспільно-регульоване привАнотація
Проаналізовано проблеми та шляхи оновлення відносин власності в Україні.Посилання
Артьомова Т. Інституціональні пастки ринкової трансформації: уроки для України // Економіка України. – 2011. – № 12. – С. 36 – 45.
Бондар Н. Компаративний аналіз соціально-економічного розвитку України та інших європейських країн // Економіка України. – 2011. – № 9. − С. 64 – 75.
Гриценко А. Спільно-розподільні відносини: праця, власність і влада // Економіка України. – 2003 – № 3. – С. 50 – 58.
Зверяков М. Ліберальна ідея і модернізація економіки України // Економіка України. – 2010 – № 7. – С. 11 − 21.
Кіндзерський Ю. Інституціональні аспекти відтворення у контексті структурних трансформацій // Економіка України. – 2007 – № 1. – С. 4 − 13.
Економічна енциклопедія у трьох томах. / Ред. С. В. Мочерний та ін. − Т. 1. – К. : Академія. – 2000. – С. 234 − 239, 240 − 242, 731 − 733.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права