Органічні заповнювачі з місцевих матеріалів для легких бетонів у екологічному малоповерховому будівництві
Ключові слова:
екологічне житло, енергозберігальні технології, легкі бетони, місцеві органічні матеріали, солома, очерет, костриця коноплі, екологічне, малоповерхове будівництвоАнотація
Проведені дослідження показали, що місцеві органічні матеріали, такі як солома, очерет та костриця коноплі, мають хороші теплофізичні характеристики і можуть використовуватися як безпосередньо матеріал зовнішніх стін, утеплювач та заповнювач для легких органічних бетонів при будівництві екологічних малоповерхових будівель.
Посилання
Савицький М. В. Світовий досвід енергоефективного будівництва з місцевих матеріалів та доцільність його використання в умовах України / М. В. Савицький, Ю. Б. Бендерський, Є. Л. Юрченко та ін. // Строительство, материаловедение, машиностроение : Сб. науч. труд. − Вып. № 61. – Д. : ПГАСА, 2011 – С. 375 – 382.
Савицький Н. В. Теплотехнические характеристики органических утеплителей из местных материалов для строительства экологических зданий / Н. В. Савицький, Ю. Б. Бендерський, М. М. Бабенко // Теоретичні основи будівництва. Зб. наук. Праць. – Варшава, 2012. – С. 373 – 376.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права