Щодо можливості використання спрощених методик розрахунків для визначення несучої здатності перерізів залізобетонних елементів /
Ключові слова:
нормативні документи, залізобетонні елементи, граничні моментиАнотація
Шляхом зіставлення граничних моментів у перерізі залізобетонного елемента в зоні чистого згину, отриманих шляхом використання методик розрахунку, викладених у деяких нормативних документах, виявлено відмінності між застосуванням національного нормативного документа ДБН В.2.6–98:2009 з можливістю використання спрощених методик на стадії попереднього проектування.
Посилання
Konstrukcii' budynkiv i sporud. Betonni ta zalizobetonni konstrukcii'. Osnovni polozhennja proektuvannja : DBN V.2.6–98:2009. — Ofic. vyd. — K. : Minregionbud Ukrai'ny, 2009. — 71 s.— (Biblioteka oficijnyh vydan').
Konstrukcii' budynkiv i sporud. Betonni ta zalizobetonni konstrukcii' z vazhkogo betonu. Pravyla proektuvannja : DSTU B V.2.6–156: 2010. — Ofic. vyd. — K. : Minregionbud Ukrai'ny, 2010. — 170 s.— (Biblioteka oficijnyh vydan').
Eurocode 2 : Design of concrete structures. General rules and rules for buildings:
ENV 1992–1–2. — Brussels, 2001. — 52 p.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права