Свято–Троїцький собор у Новомосковську або «Троїцький козачий собор» — пам’ятка дерев’яного зодчества України
Ключові слова:
історичне джерело, дерев’яний собор, дубові тиблі, козаки, методи будівництва, макет будівництва, дерев’яне зодчество УкраїниАнотація
Порушується питання збереження Свято–Троїцького собору як пам’ятки українського дерев’яного зодчества, для якого потрібні не гроші, не руки майстрових, а наше усвідомлення виняткової історичної місії собору для нашого народу і всього людства, яке мали його козаки–будівники й патріоти–захисники. Врятувати сьогодні Троїцький собор — то для нас скласти іспит на високу духовність.
Посилання
Abiltsov V. Ukrayinska diaspora: vidatni postati. — K. : KIT. 2007. — 436 s.
Gonchar O. T. Sobor. — K. : Vitchizna, 1968. — 26 s.
Logvin G. N.Po Ukrayini. — K. : Mistetstvo, 1968 . — 446 s.
Nadhin G. P. Pamyat о Zaporozhe. — M., 1877. — 69 s.
Timoshik M. S. Istoria vidavnichoyi spravi: pidruchnik. — 2–ge vid., vipravlene. — K. : Nasha kultura inauka, 2007. — 496 s.
Ukrayinske kozatstvo. Mala entsiklopediya. Samarskiy Troyitskiy sobor. — K. : Geneza , 2002. — 440 s.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права