Історія забудови Катеринославської губернії кінця XIX ст.
Ключові слова:
Катеринославська губернія, українська хата, розташування поселень, інтер’єр та екстер’єр будинків, запорізький, грецький та німецький типи хат, плетено–мазанкові, лампачеві, глинобитні хатиАнотація
Проаналізовано історію забудови Катеринославської губернії кінця ХІХ століття, досліджено особливості будівництва житла цього краю на історичному тлі, а також визначено типи будівель Катеринослава.
Посилання
Babenko V. A. Etnograficheskiy ocherk narodnogo byita Ekaterinoslavskogokraya. Dnepropetrovskiy natsionalnyiy istoricheskiy muzeyim. D. I. Yavornitskogo. — HarkIv, 2013. — 152 s.
Kavun M. E. Dnipropetrovsk: vihi istoriyi: [Istorich.naris] . — D., 2001. — 255 s.
Revskiy S. B. Ekaterinoslav Kilchenskiy. Istoriko–arhitekturnyiyocherk. — D., 1974. — 96 s.
Yavornitskiy D. I. Istoriya goroda Ekaterinoslava. — 2–e izd.,dop. — D., 1996. — 277 s.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права