Концепція постекстенсивного розвитку як основа урбаністичного дизайну українських міст на початку ХХІ століття ( на прикладі м. Львова)
Ключові слова:
урбодизайн, дизайн архітектурного середовища, міський простір, постекстенсивний розвиток.Анотація
Розглянуто проекти, в яких фіксується ідея постекстенсивного розвитку українських міст як методу урбаністичного дизайну архітектурного середовища.
Посилання
Проскуряков В., Черкес Б. Міжнародне концептуальне проектування як метод генерування прогресивних ідей в архітектуру сучасної України (на прикладі результатів українсько-австрійського проектного семінару «Портополіс Одеса 2005 року») // Сб. науч. тр.ОГАСА – Одесса: Астропринт, 2007. – № 9 – 10: Регионал. пробл. архит. и градостроит. – С. 651 – 666;
Проскуряков В. Архітектура і екологія. Простір проти стресу // Ратуша. – 1993. –
№ 116 (438) – С. 6.
Проскуряков В. Розвиток прогресивних типологічних ідей архітектурними школами Львова і Дрездена // Вісник НУ «Львівська політехніка». – Львів : Вид-во НУ «Львівська політехніка», 2010 – № 674. Архітектура. – С. 215 – 222.
Про генеральний план міста: Львів майбутнього // www.cityadm.lviv.ua/news/actual/8252-ro-generalnij-plan-mista.
Сильвио Масетти. Крупные жилые комплексы. – М. : Стройиздат. – 1971. – 184 с.
Воськало В. І. Стратегії розвитку житлового будівництва в Україні: монографія / НАН України. Ін-т регіонал. дослідж.; За ред. д. е. н. проф. Л. Т. Шевчук. – Львів, 2010. – 176 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права