Визначення передатних функцій лінійних динамічних систем шляхом аналізу їх вільних коливань
Ключові слова:
динамічні випробування, вільні коливання, передатна функціяАнотація
На основі дослідження передатної функції доведено, що шляхом аналізу вільних коливань лінійних систем можна проводити їх ідентифікацію в тому ж обсязі, як і при використанні активного збудження. За розглянутою для визначення передатної функції необхідно мати параметри: кутова частота коливань, декремент коливань даної форми, ваговий коефіцієнт впливу.
Посилання
Кулябко В. В. Динамика конструкций, зданий и сооружений: [учебник для студ. вузов] / Владимир Васильевич Кулябко. – Запорожье : Запорожская госуд. Инженер. акад., 2005. – 232 с.
Вибрации в технике: справочник в 6 т. / [сост. В. Н. Челомей и др.]. – М. : Машиностроение, 1978 – 1981.
Методические рекомендации по вибродиагностике автодорожных мостов. – Офиц. Изд. ‒ М. : Росавтодор, 2001 – 24 с. – (Нормативный отраслевой документ).
Рекомендації з динамічних випробувань мостів та шляхопроводів: РВ.2.3-218-00018112-521:2006. – Офіц. вид. ‒ К. : Укравтодор, 2006. – 34 с. ‒ (Нормативний документ Укравтодора. Інструкція).
Клаф Р. Динамика сооружений: [пер. с англ.] / Р. Клаф, Дж. Пензиен. ‒ М. : Стройиздат, 1979. – 320 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права