Використання модифікованих графітів для ремонту гідроізоляційного покриття м’якої покрівлі будинків і споруд
Ключові слова:
гідроізоляція, герметизація, модифіковані графіти, м’яка покрівля, ремонтАнотація
Наведено методи ремонту м’якої покрівлі будинків та споруд на основі використання нових гідроізоляційних і герметизуючих матеріалів – модифікованих графітів, що володіють широким діапазоном фізико-механічних характеристик, які забезпечують високу якість виконання ремонтних робіт.
Посилання
Веселовский Р. А. Новые полимерные материалы – новые возможности для строительства и ремонтных работ // Мир техники и технологий. – 2002. – № 6. – С. 41 – 49.
Матвєєв В. П. Реконструкція будівель і споруд / В. П. Матвєєв, А. С. Файвусович, О. А. Чорних, Л. Л. Міхєєва // Луган. нац. аграр. ун-т. – Луганськ : Елтон-2, 2008. – 155 с.
ДСТУ Б А.1.1-27-94 Матеріали будівельні. Дефекти. Терміни та визначення. – К. : Держкоммістобудування, 1994. – 21 с.
СНиП II-26-76* Кровли. – М. : Стройиздат, – 1979. – 20 с.
Технология строительного производства / Под ред. О. О. Литвинова, Ю. И. Белякова. – К. : Вища шк., 1985. – 572 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права