Оцінка впливу жаростійкого бетону футеровки прибуткових надставок на якість металу в головній частині зливка
Ключові слова:
якість металу, прибуткова надставка, жаростійкий бетон, футеровка, зливки, усадочні дефекти, головна обрізьАнотація
Проведено дослідження якості металу, який розливається в прибуткові надставки з футеровкою із жаростійкого бетону і шамотної цегли.
Дослідження показали, що використання для виготовлення футеровки прибуткових надставок жаростійкого бетону замість шамотної цегли дозволяє поліпшити теплоізоляційну здатність надставок і знизити завдяки цьому головну обрізь зливків не менше ніж на 1 %.Посилання
А. Ю. Конопляник. Опыт и перспективы применения жаростойкого бетона для изготовления футеровки прибыльных надставок сталеплавильного производства // Вісник Придніпр. держ. акад. будівниц. та архітект. – Д. : ПДАБА, 2012. – № 6. – С. 36 – 41.
Гизатулин Г. З., Белкин А. И., Агафонова Е. Н. и др. Повышение качества 24 т слитков спокойной стали, отлитых с утеплением головной части // Сталь. – 1990. – № 9. –
С. 75 – 76.
Завадский М. Я., Конопляник А. Ю., Омесь Н. М. и др. Повышение качества 8,5 т слитков спокойной стали, отлитых с утеплением головной части жаростойким бетоном // Металлургическая и горнорудная промышленность. – 1992. – № 1. – С. 16 – 17.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права