Типи поліфункціональних житлових комплексів у структурі сучасного міста
Ключові слова:
багатофункціональний житловий комплекс, міське середовище, житлова забудова, реконструкціяАнотація
Форма багатофункціонального житлового комплексу – адекватна сучасним принципам організації міською житловоъ забудови як у тих, що реконструюються, так і в нових районах.
Багатофункціональний житловий комплекс у сучасному розумінні – це сума споруд або їх груп, різних за функціональним призначенням (житло, громадські й адміністративні, установи), але об'єднаних одним композиційно-планувальним задумом. Функціональні процеси в ньому відбуваються незалежно один від одного. Величина, щільність, функціональний зміст комплексів визначаються у зв'язку з конкретними умовами містобудівного розміщення і перебувають у прямому зв'язку з вимогами сьогоднішнього дня.
Посилання
Авдотьин Л. Н. Градостроительное проектирование: учеб. для вузов / Л. Н. Авдотьин, И. Г. Лежава, И. М. Смоляр. – М. : Стройиздат, 1989. – 432 с.
ДБН 360-92 Містобудування. Планування та забудова міських і сільських поселень.
ДБН В.2.2-9-99 Будинки і споруди. Громадські будинки і споруди. – К. : Київ ЗДНІЕП. – 1999.
Крашенников А. В. Исторический квартал: учеб. пособ. для вузов. – М. : Высш. школа, 1988. – 257 с.
Миловидов Н. Н., Осин В. А., Шумилов М. С. Реконструкция жилой застройки. Учеб. пособ. для вузов. – М. : Высш. школа, 1980. – 240 с.
Федоренко В. Г. Концепція стратегії розвитку будівельного комплексу України на період до 2015 року / В. Г. Федоренко та ін. / Економіка та держава. – 2006. – № 12. – С. 7 – 10; – 2007. – № 1. – С. 3 – 7.
Шимко В. Т. Архитектурное формирование жилой среды: учеб. для вузов. – М. : Стройиздат, 1990. – 287с.
Соколов І. А., Ліннік Р. Я., Харченко Д. С. Сучасні напрями енергозбереження при комплексній реконструкції застарілого житлового фонду // Вісник ПДАБА. – Д. : 2009. – № 6. –С. 63 – 68.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права