Ущільнення бетонних сумішей під дією внутрішнього вакууму при зведенні монолітних конструкцій
Ключові слова:
опалубка, бетонна суміш, вакуумтрубки, фільтри, вакуумування, вакуумбетон, міцністьАнотація
Запропоновано нове вакуумне обладнання для вакуумування бетонних сумішей при зведенні монолітних конструкцій у переставні опалубці. Використання на вакуумтрубках об'ємних фільтрів із пористого матеріалу дозволило скоротити тривалість вакуумування в кілька разів, істотно спростити догляд за вакуумним обладнанням. Підвищення міцності вакуумбетона склало 30 % і більше в порівнянні з віброущільненимбетоном.
Посилання
Вакуумирование бетона в монолитных железобетонных конструкциях : технические указания. – М. :Стройиздат, 1941. – 34 с.
Гершберг О. А. Вакуумирование бетона в монолитных конструкциях / О. А. Гершберг. – М. : Стройиздат, 1952. – 60 с.
Гершберг О. А. Вакуумбетон / О. А. Гершберг, А. Е. Десов, А. Е. Итин. – М. : Стройиздат, 1940. – 116 с.
Гордон С. С. К вопросу вакуумирования бетона каркасных железобетонных сооружений / С. С. Гордон // Строительная промышленность. – 1949. – № 8. – С. 13 – 18.
Гордон С. С. Приборы для внутреннего вакуумирования бетона / С. С. Гордон // Механизация строительства. – 1949. – № 10. – С. 16 – 19.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права