Містобудівні форми архітектурно-ландшафтного середовища у процесах еволюції просторової композиції історичних міст України
Ключові слова:
містобудівні форми, архітектурно-ландшафтне середовище, просторова композиція, історичні міста УкраїниАнотація
Розглядаються форми архітектурно-ландшафтного середовища у процесах еволюції просторової композиції історичних міст України з урахуванням їх специфіки та довгострокового сталого розвитку.Посилання
Бархин М. Г. Город, структура, композиция. –М. : Наука, 1986. ‒ 263 с.
Вечерський В. В. Спадщина містобудування України: Теорія і практика історико-містобудівних пам’ятко охоронних досліджень населених місць. − К. : НДІТІАМ, 2003. ‒ 560 с.
Водзинський Є. Є. Питання охорони містобудівної спадщини // Архітектурна спадщина України. ‒ К. : НДІТІАМ, 1994. ‒ 260 с.
Дёмин М. Н. Управление развитем градостроительных систем. ‒ К. : Будівельник 1991. ‒ 185 с.
Иконников А. В. Архитектура города. Эстетическое значение структуры города. Город и время. ‒ М. : Стройиздат, М. : К-31, Кузнецкий мост. ‒ 214 с.
Ксеневич М. Я. Просторова організація і сталий розвиток міст-центрів (моделювання, нормування та методика на прикладі Донецька – Макіївки). ‒ К. : НДПІмістобудування; Вінниця : Тезис, 2001. ‒ 160 с.
Фомін І. О. Основи теорії містобудування : підруч. ‒ К. : Наукова думка, 1997. ‒ 191 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права