Системотехнічні проблеми планування та розвитку виробничих систем управління
Ключові слова:
системотехнічні проблеми, управління рішень, логістика, логістичні принципи, системи управління, економіко-математична модель, теорія двоїстостіАнотація
Досліджено проблеми спільної роботи елементів виробничих систем, з урахуванням міжсистемних зв'язків на базі принципів системотехніки і логістики. Запропоновано модель, яка дає ефективний результат, виходячи з урахуванням інтересів усіх учасників складного виробничого процесу. Вектор мети має чітку структуру, функціональну цілісність і стійкість єдності із зовнішнім середовищем. З'являється основа гармонійного менеджменту, узгодженість усіх складових частин системи (обсяги постачань, перевезення сировини, виробництво, транспорт – споживач) як між собою, так і із зовнішніми функціями.
Посилання
Алгоритмы и программы решения задач на графах и сетях / Н. И. Нечепуренко, В. К. Попков и др. – Новосибирск : Наука. Сиб. отд-ние, 1990. 515 с.
Гусаков А. А. Системотехника в строительстве / Придисловие Г. С. Поспелова. − М. : Стройиздат, 1983. − 440 с.
Информационные модели функциональных систем / Под общ. ред. акад. Рос. акад. мед. наук, проф. К. В. Судакова и акад. Междунар. акад. наук, проф. А. А. Гусакова. М. : Фонд «Новое тысячелетие», 2004. − 304 с.
Йенсен П., Барнес Д. Потоковое программирование: Пер с англ. – М. : Радио и связь, 1984. − 392 с.
Миротин Л. Б., Ташбаев Ы. Э. Системный анализ в логистике. − М. : Экзамен, 2004. 480 с.
Оре О. Теория графов, 2-е изд. – М. : Наука, 1980. 336 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
Автори залишають за собою право на авторство роботи та передають журналу право першої публікації на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
Автори мають право самостійно укладати додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження наукової роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
Політика журналу передбачає можливість розміщення авторами рукопису в мережі Інтернет (наприклад, у електронних сховищах інформації або на веб-сайтах), оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Договір про передачу авторського права