Членство у професійних асоціаціях та об'єднаннях

Видавець цього журналу - SHEE “Prydniprovs’ka State Academy of Civil Engineering and Architecture” - має міжнародний авторитет у світі наукового видання. Він є членом і бере активну участь у діяльності наступних професійних асоціацій:

CrossRef - це об'єднання видавців наукових публікацій (журналів, монографій, збірників матеріалів конференцій), створене з метою розробки та підтримки всесвітньої високотехнологічної інфраструктури наукових комунікацій. Головним завданням CrossRef є сприяння широкому використанню інноваційних технологій для прискорення і полегшення наукових досліджень. Особлива увага CrossRef зосереджена навколо питань розбудови електронної інфраструктури взаємної цитованості наукових публікацій. Асоціація CrossRef підтримує спільну всесвітню службу взаємної цитованості, яка функціонує як своєрідний шлюз між електронними платформами видавців. Ця служба не зберігає повні тексти наукових публікацій, але вона зберігає інформацію про зв'язки публікацій через технологію Digital Object Identifier (CrossRef DOI), а також метадані опублікованих наукових матеріалів. Завдяки цій системі дослідники можуть використовувати функціональність рівня глобального науково-видавничого середовища.
Членами CrossRef наразі є 5 тис. видавців з усього світу. База даних цитувань CrossRef охоплює більше 75 млн ​​журнальних статей та інших типів наукових публікацій (монографій, наборів даних, дисертацій, технічних звітів).


Статус в Україні

Видання "Вісник Придніпровської державної академії будівництва та архітектури" включене до переліку друкованих наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт:

  • з технічних наук (наказ від 07.10.15 р.)

Бази данних наукової інформації

Российский индекс научного цитирования (РИНЦ) - це російська національна бібліографічна база даних наукового цитування, яка акумулює понад 9 млн публікацій російських авторів, а також інформацію про цитованість цих публікацій у понад 6000 російських та міжнародних журналах. База даних призначена не лише для оперативного забезпечення наукових досліджень актуальною довідково-бібліографічною інформацією, але також є потужним аналітичним інструментом, який дозволяє проводити оцінку результативності та ефективності діяльності науково-дослідних організацій, учених, рівень наукових журналів тощо. Проект РИНЦ був запущений у 2006 році за підтримки Міністерства освіти та науки Російської Федерації.
Видання представлене у базі даних архівом: з 2008 року.
https://elibrary.ru/title_about.asp?id=53301

Каталоги та системи пошуку

Bielefeld Academic Search Engine (BASE) - це пошукова система з об'ємним мультидисциплінарним індексом наукових ресурсів, доступних у веб-середовищі (в першу чергу, ресурсів відкритого доступу). Пошукова машина збирає ресурси через протокол Open Archives Initiative Protocol for Metadata Harvesting (OAI-PMH), нормалізує їх і пропонує для пошуку. Індекс BASE складають більше 70 млн документів з більш ніж 3,000 джерел. Для більшості записів пропонуються повні бібліографічні дані та категорії для фільтрування (автори, індекси Десяткової класифікації Д'юї, роки публікації тощо).

Citefactor - це сервіс, який надає доступ до журналів відкритого доступу і матеріалам конференцій. Citefactor - це найбільша у світі система індексування наукових журналів і матеріалів конференцій, яка підвищує всесвітню видимість і доступність вашого контенту. Більше 3000 інститутів по всьому світу мають повний доступ до Citefactor. Користувачі Citefactor щомісяця виконують мільйони запитів по всьому світу.

Directory of Open Access Journals (DOAJ) - це онлайн-каталог, який індексує якісні рецензовані наукові журнали відкритого доступу з усіх галузей фізико-математичних, технічних, медико-біологічних та соціогуманітарних наук. Індекс каталогу складають більше 2 млн статей з більш ніж 10,000 журналів відкритого доступу від видавців з 134 країн світу.
Згідно визначення проекту, під журналом відкитого доступу розуміється науковий журнал, який дотримується високих видавничих стандартів якості, практикує наукове рецензування або іншу форму контролю та має бізнес-модель, яка не передбачає плати учених або їхніх установ за доступ до опублікованого змісту.
https://doaj.org

Directory of Research Journals Indexing (DRJI) - це загальнодоступна онлайн-служба, яка індексує наукові журнали відкритого доступу та підтримує власний рейтинг журналів всередині свого продукту, відомий як "DRJI Value". Крім того, продукт працює як шлюз, який постачає метадані проіндексованих статей у соціальні мережі, інші системи індексації та електронні бібліотеки.
Індекс DRJI складають приблизно 50,000 статей з 2,300 журналів, опублікованих видавцями зі 103 держав світу.

Google Академія - це загальнодоступна пошукова система, яка індексує метадані наукових публікацій з усіх галузей знання, опубліковані у різних форматах. Індекс Google Академії містить у собі більшість рецензованих журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв. Цей продукт має інструментарій для відслідковування наукової цитованості проіндексованих публікацій. Хоча компанія Google офіційно не розголошує обсяг індексу Google Академії, фахівцями цей обсяг оцінється приблизно у 160 млн документів.

Open Academic Journals Index (OAJI) є повнотекстовою базою даних відкритого доступу наукових журналів. Засновник - Міжнародний мережевий центр фундаментальних і прикладних досліджень, Російська Федерація. http://incfar.net Місія центру полягає в комплексному вивченні діяльності людини в умовах війни і миру. http://incfar.net/o-nas/nasha-missiya.html У короткостроковій перспективі розглядається обчислення імпакт-фактора журналів. Коли справа доходить до розрахунку коефіцієнта впливу, велике значення мають показники, які повний архів отримав за попередні два роки. Наприклад, фактор впливу на 2012 рік розраховується на основі показників за 2012-2013 роки. Для включення в базу даних журнал повинен мати власний сайт із повнотекстовим поданням статей. Представлено понад 2328 журналів, 97 країн, близько 100 000 статей. Бібліотека OAJI розміщена на сайті датабази. Посилання: http://oaji.net/library-oaji.html

PKP Index — проект Public Knowledge Project (PKP). Індекс PKP представляє собою каталог статей, книг і матеріалів конференцій, що використовують вільно розповсюджуване програмне забезпечення PKP з відкритим вихідним кодом Open Journal Systems, Open Monograph Press і Open Conference Systems. Індекс PKP містить понад 322 000 записів, індексованих із понад 1000 публікацій. Індекс охоплює всі тематичні області і включає в себе матеріали від видавців з усього світу. Для того, щоб бути прийнятим в індекс, ваш журнал, видання або сайт конференції повинен включати, принаймні, одну статтю, главу або збірник матеріалів конференції. Індекс є кураторським списком публікацій, і всі представлені матеріали розглянуті і схвалені персоналом PKP. Індекс PKP працює на основі власних відкритих систем PKP Open Harvester Systems. Будь ласка, використовуйте посилання http://index.pkp.sfu.ca/index.php/user/register, щоб зареєструвати обліковий запис.

ResearchBib - Academic Recource IndexAcademic Recource Index - проект ResearchBib. ResearchBib є базою даних відкритого доступу з високим стандартом індексування для дослідників і видавців. В ResearchBib можна вільно розмістити журнали для індексування, дослідні роботи, календар конференцій, розмістити вакансії. Journal Indexing - Індексування журналів. ResearchBib намагається охопити всі доступі наукові журнали і наукові журнали відкритого доступу вільно. База даних журналів ResearchBib є найбільшою повною базою даних журналів в Інтернеті, доступною вільно. База даних журналів намагається охопити всі наукові журнали і наукові журнали відкритого доступу, які використовують відповідну систему контролю якості, і база не буде обмежена конкретними мовами або предметними областями досліджень. База даних містить понад 420 000 журналів від різних видавців, яка включає в себе: назву, абревіатуру, URL хостингу журналу, індекс, видавця, опис (цілі і сфера застосування), онлайн ISSN, print ISSN і т. д.

Universal Impact Factor База даних цитування статей підтримується власною службою бази знань UIF (Knowledge database service). Ця база даних також допомагає дослідникам визначити, які статті найбільш часто згадувалися, хто їх цитував і з'ясувати універсальний фактор впливу журналу, Universal Impact Factor (UIF). UIF також публікує щорічний журнал Journal Feedback Report, який перераховує загальне поліпшення журналів, які він відстежує. UIF також працює по Immediacy index (індексу безпосередності), який позначає число цитувань статті в журналі, отримане в даному році, розділене на число опублікованих статей.

WorldCat - це глобальний федеративний бібліотечний каталог та найбільша у світі бібліографічна база даних, яка пропонує доступ до ресурсів 72,000 бібліотек-членів ініціативи OCLC зі 170 держав світу. База даних містить більше 330 млн записів, які сукупно надають інформацію про 2 млрд фізичних та електронних публікацій (статей, архівних матеріалів, книжок, журналів, карт, музичних творів, відеозаписів та інших ресурсів), опублікованих 485 мовами світу.

КіберЛенінка — це наукова електронна бібліотека відкритого доступу (Open Access), основними завданнями якої є популяризація науки і наукової діяльності, громадський контроль якості наукових публікацій, розвиток міждисциплінарних досліджень, сучасного інституту наукової рецензії та підвищення цитованості російської науки.

Наукова періодика України — проект Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (НБУВ) Наукова періодика України містить статті з міжнародних журналів з усіх галузей знань, здійснює поповнення повнотекстових електронних інформаційних ресурсів електронними аналогами друкованих видань або електронними виданнями, наданими правовласниками. В межах інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" налагоджено повнотекстовий пошук наукових публікацій у форматі PDF. НБУВ провела роботи з інтеграції інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" до інтерфейсу аналітичних сервісів Google Scholar (Google Академія). Містить приблизно 2520 - журналів; 25372 - випусків; 628524 - повних текстів статей.
...